Етапи догляду за шкірою обличчя

  1. Перед початком будь яких процедур необхідно визначити свій тип шкіри і підбирати догляд відповідно до нього.
  2. Усвідомити і запам’ятати, що догляд – справа регулярна. Кожен день вранці і ввечері ми приділяємо кілька хвилин своєму обличчю. Регулярність стосується і інших процедур – маски, очищення, пілінг.
  3. Очищення – основа основ будь якого догляду. Адже вночі клітини нашої шкіри продовжують жити своїм повноцінним життям, і на ранок на шкірі залишаються продукти їх життєдіяльності. Якщо ми не очистимо її вранці, а відразу ж нанесемо крем, все вбереться назад. За цілий день на обличчі осідає пил, бруд, косметика, тому ввечері дуже важливо змити це все. Очищена шкіра краще вбирає корисні речовини зі спецзасобів, з крему, наприклад. Зранку потрібно вмиватись пінкою або гелем, відповідно до вашого типу шкіри. Ввечері необхідне ж двокрокове вмивання: спочатку гідрофільна олія, потім пінка.
  4. Тонізація – головним завданням якої є відновлення рН шкіри після очищення та контакту з водою.
  5. Актив. Це може бути різні сироватки, відповідно вашої проблеми, таких як пептиди, вітамін С, ретинол, зволоження і т.д.
  6. Крем. Закріплює функцію актива і допомагає у вирішенні проблеми.
  7. Догляд повинен бути відповідним порі року. Якщо це весна, літо, осінь та або ви використовуєте в своєму догляді кислоти, ретиноїди, вітамін С, то необхідний в догляді крем з SPF.
  8. Маски, патчі, пілінг-диски та ін. допомагають підтримувати красу вашої шкіри та надають додаткового живлення, зволоження та корисних вітамінів.