Алергічний тест. Інструкція.

Перед першим використанням косметичного засобу необхідно провести собі тест на алергічну реакцію. Адже такий тест це простий спосіб перевірити, чи буде у вас негативна реакція на новий продукт.

Продукти, які залишаються на шкірі (масла, креми, кислоти, сироватки, ретиноїди, антиоксиданти, пептиди, вітамін С, продукти з фільтрами SPF тощо) необхідно нанести невелику кількість продукту на чисту ділянку шкіри верхньої частини передпліччя. Не мочити. Не змивати 24 години. Якщо помітили почервоніння, свербіж, роздратування, утворення пухирів, то не використовуйте цей продукт.

Продукти, котрі змиваються, нанесіть невелику кількість на чисту ділянку шкіри внутрішньої частини передпліччя. Якщо одразу або протягом 24 годин ви помітили почервоніння, свербіж, роздратування, утворення пухирів, то не використовуйте цей продукт.

Слід пам’ятати, що тест використовується тільки для визначення початкових реакцій шкіри на продукти і не гарантує аналогічних результатів під час застосування на інших областях тіла (в тому числі і обличчя) або після безперервного використання. Тест не враховує неправильний вибір продукту за типом шкіри і не повинен використовуватися для діагностики гіперчутливості або алергії шкіри. Якщо ви стурбовані впровадженням нового продукту в ваш щоденний догляд, зверніться до дерматолога.